E-İçişleri  Yozgat Valiliği  Orta Anadolu Kalkınma Ajansı
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler

 Birinci Dönemde Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Kaymakamımız Ömer Faruk Çelik, 2012-2013 eğitim öğretim yılı birinci döneminde başarılı olan öğrencileri dizüstü bilgisayar ile ödüllendirdi.

Boğazlıyan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan yardım alan ve derslerinde başarılı olarak takdir belgesi alan 12 öğrenciye dizüstü bilgisayar hediye edildi. Boğazlıyan Kaymakamlığı'nda düzenlenen törene; Kaymakamız Ömer Faruk Çelik, Belediye Başkanı Mustafa Özdal, İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yıldız, Vakıf Müdürü Turan Kaya ve vakıf mütevelli heyeti üyeleri ile öğrenciler katıldı.

Kaymakam Çelik, başarılı olan öğrencilerin motivasyonunun artması ve eğitime odaklanması yönünde, teşvik niteliğinde birçok çalışmalar yapıldığını söyledi. Kaymakam Çelik, "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na kayıtlı bulunan dar gelirli vatandaşlarımızın eğitim gören ve başarılı olan çocuklarına dizüstü bilgisayar verdik. Bu vesile ile öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Konuşmalardan sonra 12 öğrenciye dizüstü bilgisayar hediye edildi.

/23/o-toreni-aileler  /23/o-toreni-aileler2  /23/o-toreni-omer-faruk-celik2  /23/o-toreni-yasin-yildiz  /23/o-toreni-imran-garip  /23/o-toreni-mehmet-guler  /23/o-toreni-mustafa-ozdal  /23/o-toreni-mustafa-ozkisi  /23/o-toreni-mutevelli  /23/o-toreni-omer-faruk-celik  


Bu içerik toplam 181.250 kez gösterildi, Site toplam 567.256 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 36 kişi geziyor.

Mevzuat E Genelge

  

Boğazlıyan Kaymakamlığı Tel:0 354 645 10 10 Adres : Hükümet Konağı Kat:2 Boğazlıyan/YOZGAT
Boğazlıyan Proje Koordinasyon Merkezi Web İşlemleri Birimi